fbpx

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine
1) Tooted toimetatakse Teenuse kasutajani Eesti Vabariigi piires Itella SmartPOSTi vahendusel. Tooted toimetatakse Teenuse kasutajani välisriiki SmartPOSTi  vahendusel.

2) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood unestiil.ee tellimuse 2-5 tööpäeva jooksul ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Toode jõuab kliendini 3-10 päeva jooksul. Maksimaalne tarneaeg on kuni 1,5 nädalat.

3) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe (Unestiil OÜ) pangakontole.

4) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

5) Veebipood unestiil.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood unestiil.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tagastamisõigus
1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.

2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi omada kasutamise märke (määrdunud, parfüümi lõhn, kahjustatud). Unestiil.ee ei ole kohustatud tagasi võtma kaupa, mille seisukord on halvenenud, halvenenud kauba transpordikulud kannab Tarbija.

3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise soov vabas vormis  ning saata see e-postiaadressile unestiil@gmail.com  hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4) Tarbija peab kauba tagastama soovi esitamisele järgneva 5 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale, tagastamisega seotud kulud kannab tarbija.

5) Veebipood Unesatiil.ee tagastab kauba kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, v.a Tarbija ostetud eseme kättetoimetamise kulud, kuni 10 eurot.

6) Tagastada ei saa tooteid, mille tagastamine on välistatud tulenevalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4, sealhulgas: